Długie i zdrowe życie dzięki czystej wodzie!

Woda jest niezbędną i najważniejszą częścią naszego organizmu.

Codziennie osoba dorosła powinna pić minimum 1 litr czystej, niegazowanej wody. Ale jaka woda dla nas będzie najlepsza? Jak zatrzymać najpotrzebniejsze i najkorzystniejsze właściwości wody? Strukturyzator wody pomaga usunąć wszystkie organiczne i nieorganiczne zanieczyszczenia wody, podwyższa odczyn pH wody, przywraca wodzie utraconą pamięć magnetyczną oraz poprawia jej smak i zapach.

Woda w strukturyzatorze przepływa pod ciśnieniem przez membrany, które ją oczyszczają – sprawdź więcej na https://harmonyh2o.com. Wkłady zatrzymują nie tylko zanieczyszczenia, ale tak że chlor, który nie jest potrzebny dla naszego organizmu i naszych organów.

Nawet najczystsza woda wodociągowa jest nieprzydatna jako pitna dla naszego organizmu. Strukturyzator wody nie tylko ją oczyszcza, a tak że wzbogaca w mikroelementy, który pozytywnie wpływają na prawidłowy rozwój i funkcjonowanie naszego organizmu. Woda, dzięki temu systemowi, nasycona aktywnym wodorem działa odkażająco i odkwaszająco na nasz organizm. Prawidłowe funkcjonowanie i długie zdrowe życie w większości zależy od wody, której używamy. Trzeba podchodzić do tego bardzo odpowiedzialnie!