Naturalnie Malabar – przyprawy

Jak mało która z firm działających w branży mieszanek przyprawowych, Malabar kojarzy się natychmiast z hasłem: przyprawy. Malabar przyprawy brzmi nieomal jak synonim lub dwuwyrazowa nazwa własna. Dlaczego tak się dzieje?

Malabar przyprawy

Firma jest obecna na rynku spożywczym od 1990 roku. Powstała jako paczkarnia przypraw jednoskładnikowych. Z czasem oferta została rozszerzona o dodatki i wachlarz mieszanek przyprawowych tworzonych dla klienta zgodnie z jego upodobaniem. Zaczęła oferować mieszanki w oparciu o pieczołowicie selekcjonowane zioła, przyprawy i ekstrakty.

Tak skomponowane mieszanki przyprawowe – ściśle według zamówień klienta – pozwalają mu tworzyć nowatorskie smaki, modyfikować już wypromowane nowymi pomysłami i wzbogacać paletę własnych wyrobów nieoczekiwanymi i często egzotycznymi pomysłami. Największym kapitałem Malabar przyprawy są jak zawsze ludzie, czyli ich wiedza i zdobyte doświadczenie w sferze technologii łączenia smaków. To te bezcenne wartości sprawiają, że firma przekazuje sprawdzone i unikatowe mieszanki przyprawowe, które są oparte zarówno na tradycyjnych smakach jak i na tych, które są całkowicie nowe i zaskakujące.

Firma Malabar komponuje mieszanki przyprawowe na bazie papryki, czosnku, pomidorów, warzyw oraz przypraw ziołowych (majeranku, lubczyku, bazylii, oregano, tymianku). Te przeróżne mieszanki, oprócz niewątpliwych walorów smakowych, posiadają również bardzo wyjątkowe walory zdrowotne; nie zawierają glutaminianu sodu, konserwantów czy polepszaczy smaku, a ich smak jest naturalny.